Turnclub Roeselare Flink en fris

Uurrooster 2019 - 2020

Weet je niet in welke groep je precies terecht kan? Neem dan eerst een kijkje op de pagina "Groepen".

 

Maandag

17.30 - 19.00 TT plus jong
(°2013-°2012)
17.30 - 19.00 ACRO recrea
(°2012 en ouder)
18.30 - 20.00 TT plus oud
(°2011 en ouder)
19.00 - 20.30 TT recrea meisje Middelbaar
(°2007 en ouder)

Dinsdag

17.00 - 19.00 TT comp I8/I9
18.00 - 20.00 TT comp B10
17.15u - 18.15 3DE KLEUTER +1STE LEERJAAR
(°2014-°2013)
18.00 - 20.30 TT comp C
18.30 - 20.00 TT recrea meisjes 4de-5de-6de leerjaar
(°2010-°2009-°2008)

Woensdag

13.15 - 14.45 TT recrea meisjes 2de-3de leerjaar
(°2012 - °2011)
13.30 - 15.00 TUM starters/basis
13.30 - 15.00 TUM comp I niveau
13.30 - 15.30 TT talentjes
13.30 - 15.30 TT comp I7
14.45 - 16.15 TUM comp C niveau
15.00 - 16.00 KLEUTERS +1STE LEERJAAR
(°2016-°2015-°2014-°2013)
16.00 - 17.00 KLEUTERS +1STE LEERJAAR
(°2016-°2015-°2014-°2013)
17.00 - 18.30 ACRO comp I niveau
17.30 - 19.00 ACRO plus
18.30 - 20.30 ACRO comp B/C niveau
20.00 - 21.30 GYMMIX 1
20.30 - 21.30 FIT EN FUN

Donderdag

17.00 - 18.30 TT comp I7
17.00 - 19.00 TT comp I8
17.30 - 19.30 TT comp I9
17.30 - 20.00 TT comp B10/C11/C12
18.00 - 19.30 TUM recrea 2de-3de leerjaar
(°2012-°2011)
18.00 - 20.30 TT comp vanaf C13
20.30 - 22.30 Volley

Vrijdag

17.00 - 18.30 TUM recrea 2de-3de leerjaar
(°2012-°2011)
17.15 - 18.15 KLEUTERS 2de-3de kleuter
(°2015-°2014)
17.30 - 19.00 ACRO starters
17.30 - 19.00 ACRO comp I niveau
18.30 - 20.00 TUM recrea 4de-5de-6de leerjaar
(°2010-°2009-°2008)
19.00 - 21.30 ACRO comp B/C niveau
20.00 - 21.30 TUM comp B niveau

Zaterdag

08.45 - 09.45 KLEUTERS +1STE LEERJAAR
°2016-°2015-°2014-°2013
09.45 - 10.45 KLEUTERS +1STE LEERJAAR
°2016-°2015-°2014-°2013
10.30 - 12.30 TT plus
11.00 - 12.30 TUM recrea MB
(°2007 en ouder)
11.00 - 13.30 ACRO comp B/C niveau
13.30 - 15.30  ACRO plus
14.00 - 16.00 ACRO comp I niveau
16.00 - 17.30 TUM plus
17.30 - 19.00 TT recrea jongens 2de-3de-4de leerjaar
(°2012-°2011-°2010)
17.30 - 19.00 TT recrea jongens vanaf 5de leerjaar
(°2009 en ouder)
17.30 - 19.00 TUM comp B/C niveau
19.00 - 20.30 GYMMIX 2

Zondag

09.00 - 10.30 TUM plus
09.00 - 10.30 TUM starters/basis
09.00 - 10.30 TUM comp I niveau
09.00 - 11.00 TT talentjes
09.00 - 12.00 TT comp B10/C
10.00 - 11.30 TUM comp B/C niveau
10.00 - 12.00 TT comp I7/I8/I9
10.30 - 12.00 TUM comp C niveau
10.30 - 12.30 ACRO starters
11.30 - 13.00 TUM comp B niveau

 

Alle info over de inschrijvingen vind je onder "lid worden"