Turnclub Roeselare Flink en fris

Uurrooster 2021- 2022

Weet je niet in welke groep je precies terecht kan? Neem dan eerst een kijkje op de pagina "Groepen".

 

 

Maandag

17.30 - 19.00 ACRO recrea
(°2014 EN OUDER)
17.30 - 19.00 TT plus (2015-2014-2013)
18.00 - 19.30 TT plus (2012-2011)
18.30 - 20.00 TT plus (2009 en ouder)

Dinsdag

17.00 - 18.30

TT recrea meisjes 2de-3de leerjaar
(°2014-°2013)

17.30 - 19.30 TT comp C10
17.30 - 20.00 TT comp C11
18.00 - 20.30 TT comp C12-C18
19.00 - 20.30

TT recrea middelbaar
(°2009 en ouder)

Woensdag

13.30 - 14.30 Kleuters + 1ste leerjaar
(°2019-°2018-°2017-°2016-°2015)
13:30 - 15:30 TT comp I8+I9
13.30 - 15.30 TT talentjes
13.30 - 15.00 TUM Basis
13.30 - 15.00 TUM comp I niveau
14.30 - 15.30 Kleuters + 1ste leerjaar
(°2019-°2018-°2017-°2016-°2015)
15.00 - 17.00 TT comp I7
15.30 - 17.00 TUM comp C jong
(°2010-°2009)
15.30 - 17.00 TUM comp C oud
(°2008 en ouder)
17.00 - 18.30 ACRO comp I niveau
17.45 - 19.15 ACRO plus
18.30 - 20u00 TT recrea meisjes 4de-5de-6de leerjaar
(°2012-°2011-°2010)
18.30 - 20.30 ACRO comp B/C niveau
20.00 - 21.30 GYMMIX WOENSDAG

Donderdag

17.00 - 18.30 TT comp I7
17.00 - 19.00 TT comp I8-I9
17.00 - 19.30 TT comp C10/C11
18.00 - 20.30 TT comp vanaf C12
20.30 - 22.30 VOLLEY

Vrijdag

17.30 - 19.00 ACRO starters
17.30 - 19.00 ACRO comp I niveau
18.30 - 20.00 TUM recrea 5de-6de leerjaar+1mb
(°2011-°2010-°2009)
19.00 - 21.30 ACRO comp B/C niveau
19.30 - 21.00 TUM comp B oud

Zaterdag

08.45 - 09.45 KLEUTERS +1STE LEERJAAR
(°2019-°2018-°2017-°2016-°2015)
10.00 - 11.00 KLEUTERS +1STE LEERJAAR
(°2019-°2018-°2017-°2016-°2015)
10.00 - 12.00 TT plus (2015-2011)
11.00 - 13.00 TT plus (2009 en ouder)
11.00 - 12.30 TUM recrea vanaf 2MB
(vanaf °2008)
11.00 - 13.30 ACRO comp B/C niveau
13.30 - 15.30  ACRO plus
14.00 - 16.00 ACRO comp I niveau
15.00 - 16.30 TUM recrea 2de-3de leerjaar-4de leerjaar
(°2014-°2013-°2012)
15.30 - 16.30 KLEUTERS +1STE LEERJAAR
(°2019-°2018-°2017-°2016-°2015)
16.30 - 17.30 KLEUTERS +1STE LEERJAAR
(°2019-°2018-°2017-°2016-°2015)
17.30 - 19.00 TT recrea jongens 2de-3de-4de leerjaar (°2014-°2013-°2012)
17.30 - 19.00 TT recrea jongens vanaf 5de leerjaar (vanaf °2010)
17.30 - 19.00 TUM plus
17.30 - 19.00 TUM comp B jong
19.00 - 20.30 GYMMIX

Zondag

09.00 - 10.30 TUM basis
09.00 - 10.30 TUM plus
09.00 - 12.00 TT comp C
09.30 - 11.30 TT comp I8/I9
10.00 - 11.30 TUM comp B Niveau jong
10.00 - 11.30 TUM comp C niveau jong
10.00 - 11.30 TUM comp I niveau
10.00 - 11.30 TUM comp C niveau oud
10.00 - 12.00 TT talentjes
10.30 - 12.30 ACRO starters
10.30 - 12.30 TT comp I7
11.30 - 13.00 TUM comp B niveau vanaf B16

 

Alle info over de inschrijvingen vind je onder "lid worden"

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.